OPINIONS 24 Dhjetor 2018, 00:00

Këngëtarja e njohur i jep fund beqarisë për 25-vjetor!

Këngëtarja e hitit “All About That Bass” Meghan Trainor është  martuar me aktorin e filmit për fëmijë “Spy Kids” Daryl Sabara të shtunën, për ditëlindjen e saj të 25-të. Çifti u martua përpara 100 miqve të ngushtë dhe familjes në një ceremoni intime në oborrin e shtëpisë së tyre në Los Angeles.

“Është fillimi i një jete të re dhe të mrekullueshme”, ka thënë Trainor. “ Kam fituar më shumë sesa kam dashur”.

Meghan mbante të veshur një fustan “Berta” për ceremoninë e dasmës dhe më pas e ndryshoi për të veshur një kostum prej dantelle nga Rita Vinieris për festën pas ceremonisë. Trashëgime ciftit dhe me një fëmijë së shpejti./News31