GOSS-BIZ 1 Gusht 2022, 13:10

Blendi Fevziu është aq natyrë sportive, sa publikon vetë në Instagram-in e tij memet që po bëjnë këto ditë për të

Blendi Fevziu është aq natyrë sportive, sa publikon vetë

Nuk është hera e parë që hacker-at sulmojnë rrjetet sociale të personazheve të njohura publike, por ajo që i ka ndodhur Blendi Fevziut është krejt e pazakontë. Ditën e djeshme, gazetari i njohur tregoi se dikush po keqpërdorte imazhin e tij dhe po mashtronte vajzat e gratë braziliane.

Blendi Fevziu është aq natyrë sportive, sa publikon vetë

Blendi Fevziu është aq natyrë sportive, sa publikon vetë

Fevziu ka publikuar një bisedë me një mjek brazilian, mamaja e të cilit kishte rënë pre e mashtrimeve të personit që përdor fotot e gazetarit shqiptar, për më tepër lexoni Blendi Fevziu përballet me situatën e pazakontë, imazhi i tij po përdoret për të mashtruar gratë në Brazil.

Pasi lajmi u publik nuk vonuan as meme-t e para dhe ashtu si gjithmonë, Blendi i ka marrë me sportivitet dhe i ka publikuar në profilin e tij.

Blendi Fevziu është aq natyrë sportive, sa publikon vetë

Ne rrëmuam pak mk shumë dhe gjetëm edhe këto të tjerat që do t'jushkrijnë së qeshuri.

Blendi Fevziu është aq natyrë sportive, sa publikon vetë

Blendi Fevziu është aq natyrë sportive, sa publikon vetë