GOSS-BIZ 25 Nëntor 2021, 13:08

“Zoti na bekoi me një ëngjëll”, Marina dhe Getoari ndajnë foton e parë me të bijën

“Zoti na bekoi me një ëngjëll”, Marina dhe Getoari
Ditën e djeshme Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë. Ashtu, siç konfirmoi pak ditë më parë moderatorja e njohur solli në jetë një vajzë. Sot moderatorja ka ndarë foton e parë me tē bijën, ku shihen duart e saj dhe Getoarit dhe dora e vockël e bebushes, të cilën çifti e ka quajtur “Marget”, që është bashkim i emrave të tyre. “Faleminderit Zotit që na bekoi me një ëngjëll si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI”, shkruan Marina krahas fotos.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Të njëjtin postim e ka ndarë edhe Getoari. Kanë qenë të shumta urimet nga miqtë, të afërmit e ndjekësit, por më e lumtura ishte tezja, Luana Vjollca. “Ndjesia më e mirë në botë”, - shkroi moderatorja. /News31