ZODIAC 12 Mars 2022, 18:30

Tre shenjat më joshëse të horoskopit (s’na e priste mendja)

Tre shenjat më joshëse të horoskopit (s’na e priste mendja)

Për të gjithë ata që besojnë te zodiaku ky artikull do jetë i duhuri, aq më tepër për gaforret, peshqit dhe akrepët.

Sipas karakteristikave të këtyre tre shenjave, rezultojnë se ato janë më joshëset e gjithë horoskopit.

Çfarë i dallon?

Peshqit: Duken si të brishtë e të ndjeshëm, prandaj i tërheqin njerëzit dhe pikërisht në këtë moment ndodh magjia. Ata i joshin njerëzit me mençurinë e tyre që bie në sy në çdo bisedë.

Akrepi: Joshja nga akrepët vjen vetëm përmes shikimit. Aq duhet për sulmin dhe viktimat do ta përjetojnë përgjithmonë efektin e tyre.

Gaforrja: Duket gazmore, deri diku dhe moskokëçarëse. Kaq duhet për t’i marrë mendjen dhe zemrën njerëzve përballë.

Për gjithë shenjat e tjera të horoskopit që nuk figuruan në këtë artikull, të tjerë na presin Joshja, thjesht nuk ishte asi juaj nën mëngë!