ZODIAC 15 Korrik 2022, 20:43

Personat e lindur në këto 2 shenja do të gjejnë dashurinë e vërtetë deri në fund të korrikut

Personat e lindur në këto 2 shenja do të gjejnë

Në qoftë se dyjavëshi i parë i korrikut ju "single", duket se pjesa e mbetur e muajit do t’i japë zgjidhje një herë e mirë të gjitha problemeve të zemrës. Këtë nuk e themi ne, por yjet që kanë parashikuar histori të reja dashurie në horizont për 2 shenjat e mëposhtme. 

1.DASHI: Të lindurit në shenjën e parë të horoskopit pritet të kenë një korrik sa më intensiv për sa i përket çështjeve sentimentale. Do të ndiheni gjithë kohës të mikluar dhe joshur nga personat që ju rrethojnë, si dhe më në fund do të mund të gjeni atë që kërkonit prej kohësh. 

2.LUANI: Bashkëpunimi i Diellit, planetit udhëheqës të Luanit, me Saturnin dhe Marsin do t’ju ndihmojë që të gjeni më në fund dashurinë e vërtetë. Gjysma e parë e korrikut do të shoqërohet kryesisht me flirtime dhe ndjesi sporadike, kurse fundi i muajit është ajo periudhë që do t’ju të bëjë të ndieni sërish fluturat në stomak. Shijojeni!