Youtube surprizon Luana Vjollcën, pakoja e veçantë që i zbukuroi ditën

 

Këtë periudhë, surprizat nuk paskan të sosur për moderatoren e njohur, Luana Vjollca.

Pas sukseseve të njëpasnjëshme me “Shiko Kush Luan”, këtë herë Luana mori një tjetër kupë në raftin e saj.

My Dental

Ditën e sotme, YouTube i ka dërguar moderatorës “medaljen” e çertifikimit të kanalit të saj.

“Shumë e lumtur që tek cepi i dedikuar i kupave në shtëpinë time të shtoj këtë “medalje” nga YouTube. Meritat i shkojnë  që me suksesin e tij kemi arritur të kemi 100.000 Subscribers në kanalin official “Luana Vjollca””, – shkruan moderatorja në Instagram.

Kjo “medalje” apo ky trofe i shkon të gjithë atyre individëve që kapin shifrën e 100 mijë ndjekësve në Youtube, duke i dhënë prioritet në algoritmin e programit.

Sigurisht, ky është një sukses që jo kushdo mund ta arrijë, kështu urime Luanës dhe grupit të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)