“Vogue” publikon fotot e mrekullueshme të dasmës së Kate Upton!

One
Telekom

Supermodelja Kate Upton është martuar me lojtrain e beisbollit, Justin Verlander në Itali, në fillim të muajit nëntor.

Këtë javë fotografitë e dashmës janë publikur nga revista “Vogue”. 25-vjeçarja dukej e mrekullueshme dhe shumë e dashuruar teksa shihet duke puthur bashkëshortin e saj.

Facile
Facile
My Dental

“Justin dhe unë jemi shumë të emocionuar që më në fund të ndajmë me ju detajet e dasmës sonë”, shkruan në postimin e saj, Kate Upton në një postim në Instagram.