Ngjarje e rëndë në kryeqytet, vajza vritet nga kunati me armë zjarri

One
Telekom

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Bathores, ku një vajzë ka humbur jetën pasi është sulmuar nga kunati. Sipas raportimeve të policisë, dyshohet se gjithçka ka ndodhur për një konflikt të çastit.

Megjithatë, çështja është ende në hetim dhe nuk janë zbardhur ende detaje. Shtetasi me iniciale A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën me iniciale J.H. Policia po vijon punën për kapjen e autorit.

Facile
Facile
My Dental

Njoftimi i Policisë

Më datë 15.09.2020, rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen J.H.

Menjëherë forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën ku vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit.

Gjithashtu është ngritur Grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.