Tani fëmijët tuaj mund të hedhin hapa të sigurtë dhe të duken më bukur se kurrë me “STEP”Jemi të sigurt që çdokush nga ne që duam të dukemi bukur e të vishemi me rroba e këpucë firmato, po ta kthenim kohën pas kur ishim të vegjël do donim të visheshim po njësoj. Sot, fëmijët tuaj e kanë këtë mundësi! “STEP” është dyqani më i ri në zonën e ish-bllokut ku mund të gjeni për vajzën apo djalin tuaj të vogël shapka, atlete, sandale e këpucë të firmave më të njohura si Moschino, Dsquared2, MSGM, Elisabetta Franchi etj. “STEP” mund ta gjeni në Instagram me emrin stepalbania dhe mund të shihni online shumëllojshmërinë e këpucëve të brandeve luksoze për fëmijë me ngjyrën që dëshironi dhe modelet më të fundit.

Me këto sandale vajza juaj do ndihej si një princeshë e vërtetë në një festë:


Ndërsa këto atlete janë të përshtatshme për djalin tuaj jo vetëm tani në verë, por në çdo stinë:

Nëse vajza juaj është fanse e këpucëve “balerina”, “STEP” është vendi i duhur për të zgjedhur më të bukurat:
Këpucët e “STEP” nuk janë vetëm për raste të veçanta, por për t’u veshur në të gjitha ditët e javës:

Gjatë stinës së verës, “STEP” është vendi i duhur për t’i blerë fëmijëve tuaj shapka e sandale edhe për në plazh.

Mos harroni që shumë shpejt fillon shkolla prandaj në këtë dyqan mund të gjeni atletet e këpucët e duhura për ta për në vjeshtë. Tani të vegjlit tuaj mund të hedhin hapa të sigurt e të duken më bukur se asnjëherë më parë. /News31

Foto: dreamstime.com