SPORT 12 Gusht 2023, 22:29

Nuk ka surpriza në miqësoren e luksit, Partizani dorëzohet përballë Romës

Nuk ka surpriza në miqësoren e luksit, Partizani dorëzohet


Ka përfunduar ndeshja miqësore e luksit mes Partizanit dhe Romës në “Air Albania”, pa surpriza, teksa italianët fituan 1-2 me golat e El Shaarawy në minutën e 11-të dhe Belotti në minutën e 26-të.

Nuk ka surpriza në miqësoren e luksit, Partizani dorëzohet

Për Partizanin shënoi Tedi Cara në minutën e 85-të, por nuk mjaftoi për të surprizuar ekipin italian. Megjithatë, pavarësisht pranisë së mijëra tifozëve dhe futbollit të bukur, vëmendjen e publikut e tërhoqi një pozë nga tribuna, pikërisht nga kreu i qeverisë, Edi Rama dhe Noizy.

Reperi, i cili performoi në këtë ndeshje para se të niste dhe ishte i ftuar special, shfaqet duke bërë shenjën e shqiponjës me kryeministrin, teksa edhe përshkrimi i Ramës është mjaft interesat. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

/News31