Shfaqen problemet e para mes Justin dhe Selena…

One
Telekom

Justin Bieber dhe Selena Gomez u ribashkuan në muajin tetor pas ndarjes së kësaj të fundit nga The Weeknd.

Por tani Justin i duhet t’i vërtetojë Selena-s dhe familjes së saj, e cila kohë më parë nuk e kishte aprovuar lidhjen e tyre, se është një i dashur më i mirë tani.

Facile
Facile
My Dental

Këngëtari i hitit “Sorry” i është rikthyer lidhjes së tij me këngëtaren 25-vjeçare, pas lidhjes 5-vjeçare, e cila mori fund në 2015 por ylli është i vendosur të tregojë se tashmë ka ndryshuar.

“Selena dhe Justin janë shumë mirë me njërti-tjetrin. Ata kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin por preferojnë të mos ekspozohen”, ka thënë një burim për revistën “People”.