Mes Ardian Bujupit dhe Elvana Gjatës mund të kishte patur një “puthje”

One
Telekom

I ftuar i moderatores dhe autores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” ishte artisti shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi. Këngëtari i njohur u vendos përballë sfidës “Paintball” ku para kishte artistë shqiptarë, miq dhe konkurrentë në industrinë e muzikës.

Nëse puthjen e pare do ia dhuronte njërës prej vajzave në tabelë, cilën do zgjidhte Ardiani?

Facile
Facile
My Dental

Ishte kjo pyetja që këngëtari zgjodhi të “godiste” në tabelë dhe vajza të cilën zgjodhi ishte Elvana Gjata.

Ndërsa vajza e cila sipas Ardianit do ishte idealja për një lidhje dashurie është Dhurata Dora.