LIFESTYLE 13 Dhjetor 2021, 14:44

Për tu dukur si ruse këtë dimër, ju duhet vetëm një aksesor

Kapelet në formë kove patën një rikthim të papritur në modë. Kapelet që dikur përdoreshin nga peshkatarët për t’u mbrojtur nga dielli dhe në vitet ’90 nga gjithkush, tani janë aksesori më trendy i momentit. Modelet, influenceret dhe VIP-a të shumtë e kthyen këtë aksesor në një “must” për veshjen e tyre.

Sidomos në dimër, e në borë, ato do t’ju bëjnë të dukeni si një ruse e vërtetë.

Për më shumë, hidhini një sy vajzave të famshme, dhe shkoni blijeni edhe ju…