NEWS 5 Maj 2023, 09:36

Video/Makina me shpejtësi "fluturon" dhe përmbyset në rrugë, në Vlorë

Video/Makina me shpejtësi "fluturon" dhe përmbyset në

Një aksident i frikshëm ka ndodhur dy netë më parë në Vlorë, pamjet e të cilit janë publikuar së fundmi. Një makinë që po ecte me shpejtësi, pasi humbi kontrollin, u përmbys disa herë dhe më pas u përplas me një shtyllë ndriçimi.

Momenti në fjalë është regjistruar nga kamerat e sigurisë së një karburanti në qytetin bregdetar. Ndërsa videoja është siguruar për BalkanWeb.

Mësohet se shoferi i mjetit ka mbetur i lënduar, por fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

 

Burimi: BalkanWeb