NEWS 12 Mars 2023, 22:04

Të shtëna me armë zjarri në Don Bosko/Humb jetën punonjësja e lokalit, plagosen dy të tjerë

Të shtëna me armë zjarri në Don Bosko/Humb jetën

Një tjetër tragjedi pak çaste më parë!

Një grua ka ndërruar jetë këtë mbrëmje në zonën e Don Boskos në kryeqytet, pasi autorët e paidentifikuar kanë hapur zjarr në ambientet e një lokali.
Mësohet se viktima ka qenë punonjëse e lokalit, ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Dy autorët kanë lëvizur me dy motorë, por ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

 

Burimi: Top Channel