NEWS 11 Shtator 2023, 14:13

Shfaqi probleme shëndetësore në çerdhe, ndërron jetë foshnja 2-vjeçare

Shfaqi probleme shëndetësore në çerdhe, ndërron

Një fëmijë 2 vjeç ka ndërruar jetë në Burrel, pasi shfaqi probleme shëndetësore në çerdhe.

Sipas policisë, ai kishte shfaqur probleme shëndetësore dhe është dërguar nga dy edukatore në spitalin e Burrelit.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së të miturit, ndërsa grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

Mat/informacion paraprak

Një fëmijë i mitur i moshës 2-vjeç, në ambientet e çerdhes nr 2, në Burrel ku ishte dërguar nga prindërit ka shfaqur probleme shëndetësore dhe menjëherë është dërguar nga dy edukatore në urgjencën e spitalit të Burrelit. Për pasojë i mituri ka humbur jetën në spital. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

 

 

 

 

Burimi: Top Channel