NEWS 12 Maj 2022, 13:27

Kuzhinieri që u bë trend në Tik-Tok, në gjëndje të rëndë shëndetësore

  Burak Ozdemir është një ndër personat më të ndjekur në Tik-Tok.

Pasioni i tij për kuzhinën e ka kthyer atë në një nga njerëzit më të famshëm në rrjete sociale.

Përgatitja që ai i bën ushqimeve të ndryshme turke dhe siriane në sasi të mëdha e ka shëndërruar atë në një personazh viral.

Kuzhinieri që u bë trend në Tik-Tok, në gjëndje të

 

Para pak ditësh ai tërhoqi vëmendjen me anë të një fotoje në spital, të postuar në profilin e tij të instagramit.

Kuzhinieri që u bë trend në Tik-Tok, në gjëndje të

 

Disa raportime në internet tregojnë se ai po vuan nga tumori në tru, dhe pse ai nuk ka dhënë asnjë detaj rreth gjëndjes së tij shëndetësore.