NEWS 16 Maj 2023, 14:24

Gramsh/Konfliki mes nxënësve, humb jetën 13 vjeçari!

Gramsh/Konfliki mes nxënësve, humb jetën 13 vjeçari!

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në një nga shkollar e Gramshit!

Vetëm pak caste më parë, ndodhi një konflikt dhe përplashje e ashpër fizike mes disa nxënësve. Si pasojë, ka humbur jetën njëri nga nxënësit, vetëm 13 vjec.

Ngjarja ka ndodhur në një shkollë 9 vjecare.

 

 

 

 

 

Burimi: Top Channel