NEWS 5 Shtator 2023, 22:06

Aksident në Tiranë/ Përplasen dy automjete dhe urbani i ‘Unazës’!

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në rrugën ‘Bardhyl’, ndërsa sipas informacioneve paraprake, vetëm njëri prej shoferëve ka marrë dëmtime shumë të lehta.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje ndërsa priten detaje nga policia.

/News31