NEWS 1 Mars 2023, 14:27

Krim në familje/ Paskuqan, dhëndri qëllon mbi familjen e ish-bashkëshortes, dy të vdekura

Krim në familje/ Paskuqan, dhëndri qëllon mbi familjen e

Krim në familje ka ndodhur këtë të mërkurë në Paskuqan, me pasojë vdekjen e dy personave dhe plagosjen e dy të tjerëve.

Deri më tani dyshohet se autor është dhëndri, i identifikuar si Ramazan Hudra, rreth 35 vjeç, nga Kuksi. Sipas informacioneve, autori u ka prerë rrugën familjarëve të ish-gruas dhe ka qëlluar me armë mbi ta.

Më pas ai është larguar me makinë tip “Benz”, ndërsa policia është vënë në ndjekje.

 

Burimi: Top Channel