GOSS-BIZ 3 Tetor 2020, 11:30

Alketa Vejsiu zbulon se në "Love Story" ka aplikuar konkurrenti i "Përputhen"

Alketa Vejsiu ka lajmëruar prej disa kohësh se një format dating do të vijë së shpejti në ekranin e TV Klan. "Love Story" do të ketë në qendër një djalë, për të cilën do ketë disa kandidate vajza me të cilat do zhvillojë takime romantike për të gjetur dashurinë e jetës. Që në fillim, ndjekësit kanë bërë krahasime me formatin dating në Top Channel, "Përputhen". Ky i fundit nisi në shtator sezonin e tij të dytë.

Ndonëse Alketa është shprehur se nuk ka asnjë ngjashmëri me të dhe është i pari format me në fokus dashurinë dhe takimet (që në fakt, nuk është), sot vetë ajo ka zbuluar një lidhje mes tyre. Teksa ka shpërndarë disa video ku shfaqen emailet e aplikimit për emisionin, veçojmë një prej tyre. Kandidati quhet Lulzim dhe në përshkrimin që stafi i ka bërë krahë emailit, zbulohet se është në fakt Lulzim Jashari i sezonit të parë të "Përputhen".

Pra, Lulzimin mund ta kishim parë sërish në kërkim të dashurisë, këtë herë në "Love Story". Kjo gjithsesi nuk do realizohet pasi Alketa ka sqaruar në një koment tjetër se askush që ka qenë pjesëmarrës në formate të tjera dating, nuk do të pranohet./News31