LIFESTYLE 28 Dhjetor 2021, 16:26

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen 2021 në "vitin e dashurisë"

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Yjet e Hollywood i thanë "bye bye" Covid-19 dhe "Hello" romancave këtë vit. Nuk e dimë nëse ka ndikuar horoskopi, por ka patur shumë çifte të papritura gjatë 2021. Ndonjëherë duket sikur dashuritë e VIP-ave nuk zgjasin kurrë, por ne kemi një parandjenjë që disa nga këto dyshe janë për njëri-tjetrin. Këtu janë të gjithë çiftet më të bujshme që u (ri)bashkuan në 2021.

Zendaya dhe Tom Holland

Spiderman dhe MJ janë çift edhe në jetën reale. Ata e dhanë lajmin më 1 shtator, përmes rrjeteve sociale pas fotove të paparacëve duke u puthur në makinë. A ndikoi kjo në suksesin e madh të "Spiderman-No way home"? Askush nuk mund ta mohojë.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen


Adele dhe Rich Paul

Pas divorcit, këngëtarja ka rigjetur buzëqeshjen. Ajo jo vetë që pranoi lidhjen por tha në një intervistë se beson ende te martesa. Ku i dihet se ç'ka rezervuar 2022.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Një ribashkim i madh për këngëtaren dhe aktorin që erdhi si surprizë për të gjithë. I ashtuquajturi Bennifer2.0 ka qenë padyshim çifti më i përfolur i vitit.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Renée Zellweger dhe Ant Anstead

Aktorja duket se ka gjetur lumturinë me prezantuesin britanik. Ata u shfaqën si çift pasi e konsoliduan lidhjen e tyre në rrjetet sociale.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Dashuria ka trokitur në dyert e të gjitha motrave Kardashian-Jenner këtë vit. Një çift që askush se priste, por që të gjithë po e duan.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Khloé Kardashian e Tristan Thompson
Një çift që është rikthyer; pasi u ndanë në vitin 2019, të dy u lidhën së bashku përsëri këtë vit.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Kylie Jenner e Travis Scott

Një tjetër ribashkim në familjen e Kardashian-Jenner. Konfirmuan zërat se janë sërish bashkë në ceremoninë e "Parsons Benefit" dhe shumë shpejt do bëhen prindër për herë të dytë.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Kendall Jenner e Davin Brooker
Modelja dhe lojtari i basketbollit e kanë zyrtarizuar historinë e tyre me këtë foto, ditën e Shën Valentinit.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Në shkurt ata konfirmuan zërat që janë në lidhje dhe prej atëherë kanë treguar kudo pasionin e madh mes tyre. Para disa javësh u fejuan.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

 

Rita Ora dhe Taika Waititi
Në tapetin e kuq të Met Gala ata konfirmuan dashurinë e tyre. Disa thonë se janë martuar në fshehtësi, por për momentin janë vetëm thashetheme.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

Avril Lavigne dhe Mod Sun
Çifti ka dalë së bashku në shtator, në tapetin e kuq të MTV music Awards.

Romanca të papritura dhe ribashkime! Personazhet publike që e kthyen

/News31