LIFESTYLE 20 Dhjetor 2021, 15:23

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë zyrtarisht trend

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë

Prej vitesh, Lori Hoxha është një nga blogeret më të ndjekura në Shqipëri, pikërisht prej stilit të veçantë, veshjeve plot shije, e këshillave sa i përjet modës. Këtë herë, nga Parisi, ajo na tregoi se një tjetër trend i viteve ‘90 po rikthehet! Bëhet fjalë për këpucët me platformë.

Blogerja ka vendosur t’i veshë me një outfit të gjithin në ngjyrë të zezë, e duket sigurisht shumë bukur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Dhe në fakt, duket se gjithnjë e më shumë do t’i shohim në pasarelat e modës dhe tek vajzat e showbizzit shqiptar.

Dua Lipa mori aq shumë komente për veshjen e saj, kur u shfaq në pasarelën e ‘Versace’ saqë nuk ngeli njeri pa i vënë re takat super të larta me platformë mbi të cilat ajo eci.

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë

Lady Gaga, Ariana Grande-n, po ashtu i kemi parë me këto këpucë. Madje Olivia Rodriguez i veshi edhe në Shtëpinë e Bardhë.

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë

Sakaq, në Shqipëri ia kemi parë edhe Aurela Hoxhës, Nora Istrefit e Anxhelina Hadërgjonaj.

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë

Lori Hoxha sapo na e konfirmoi! Këpucët me platformë janë

Ndaj, bëhuni gati t’i shihni kudo…

/News31