LIFESTYLE 1 Gusht 2023, 17:26

Limited Edition vjen për të shoqëruar aventurat e verës tënde

Limited Edition vjen për të shoqëruar aventurat e verës

Muajt e verës shpesh shënojnë kujtimet më të veçanta. Sa më shumë afrohen muajt e nxehtë aq më shumë ndihet misteri i aventurave të reja. IQOS është gjithmonë në kërkim të më së mirës për përdoruesit e tij. Këtë herë eksplorimi për të adaptuar teknologjinë e fundit me stil dhe ngjyra drejton te versioni më i ri i pajisjes IQOS ORIGINALS DUO.

IQOS fton duhanpirësit e rritur të zbulojnë pajisjen më të re Limited Edition Iridescent Purple me ngjyrën më të veçantë dhe perfeksionin teknologjik për të shijuar ndryshe aventurat e këtij sezoni veror. Ngjyra e purpurt përcjell një efekt magjik që të fton të zbulosh një botë të re kombinimesh.


Versioni i ri i pajisjes vjen me një ofertë unike të vlefshme në datat 1-6 Gusht. Vetëm për porositë online, pajisjet unike Limited Edition vijnë me kufje Bluetooth dhuratë.

IQOS do të vazhdojë misionin e tij duke premtuar oferta fantastike vazhdimisht. Zbulo edhe ti përfitimet e një alternative më të mirë të duhanpirjes dhe gëzo ofertat në komunitetin IQOS Club.

Përfito kufje Bluetooth dhuratë duke porositur i pari online pajisjen e limituar. Informohu duke na ndjekur në rrjetet tona sociale, nëpërmjet e-maileve tona dhe sigurisht, në llogarinë tënde IQOS. Lexo më tepër: https://al.iqos.com/sq

Limited Edition vjen për të shoqëruar aventurat e verës

Ky produkt nuk është i padëmshëm dhe përmban nikotinë, e cila krijon varësi. Të përdoret vetëm nga të rritur.

/News31