LIFESTYLE 8 Janar 2022, 19:37

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave të famshme për momentin!

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Kur flasim për ‘catsuit’, pra jumpsuitet e ngjitura pas trupit, që mbulon trupin nga qafa te këmbët, më shumë na sjellin në mend veshjet e superheronjve.

Por, është mbase pak më praktik sesa mendoni

Vajzar e famshme si Kim Kardashian, Hailey Baldwin dhe Cardi B i kanë habitur të gjithë me guximin e tyre, por edhe mund të “zbutet” pak.

Taylor Swift, për shembull, i shtoi një xhaketë sportive klasike të zezë në look-un e saj, ndërsa Kim Kardashian i shtoi disa zinxhirë argjendi.

Dhe Priyanka Chopra bëri një hyrje dramatike në The Fashion Awards me lulet e saj shumëngjyrëshe, falë palltos së saj që “fshinte” dyshemenë.

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Më poshtë, ne po ju tregojmë tre mënyra për të veshur këtë lloj jumpsuiti për çfarëdo aktiviteti që keni në dyqan këtë dimër.

Xhaketë dhe çizme

Këto veshje janë bërë për të treguar format, por por nëse doni të mbuloheni disi dhe të ulni faktorin “joshje”, vishni një xhaketë sportive dhe çizme mbi gju.

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Pallto dhe kapele

Është dimër dhe ftohtë, kështu që pse të mos vishni një pallto të madhe dhe kapele të lezetshme? Është perfekte për fundjavën.

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Një fustan pa mëngë ose jelek

Ju mund ta vishni ‘catsuit’ poshtë fustanit pa mëngë. Thjesht vishni taka, shtoni bizhuteri, dhe jeni gati për festë.

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Megjithatë, nëse ende nuk e keni të qartë sesi ta vishni, hidhini një sy vajzave të famshme, që duhet thënë e kanë trendin e preferuar të momentit…

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Kim Kardashian e zgjodhi e para, njihuni me trendin e preferuar të vajzave

Burimi: Page Six
Përktheu dhe përshtati: News31