LIFESTYLE 7 Janar 2022, 14:33

Cilin destinacion të zgjidhni? Për ju që doni të udhëtoni këtë janar, personazhet e famshëm kanë disa ide

Cilin destinacion të zgjidhni? Për ju që doni të


Pas ditëve të bukura e po ashtu të ngarkuara të festave, një pjesë e mirë jona do të donin pushime. Dikush në borë, dikush në det, por të gjithë do të donim të shkëputeshim nga monotonia. Këtë kanë bërë edhe personazhet e famshëm shqiptarë, duke na dhënë kështu disa ide për destinacionet…

Më poshtë, po ju tregojmë disa prej tyre…

Amarda Toska, Ermal Mamaqi dhe fëmijët e tyre - Strasburg, Francë

Cilin destinacion të zgjidhni? Për ju që doni të

Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku dhe Ajka - Londër, Angli

Cilin destinacion të zgjidhni? Për ju që doni të

Antonela Berisha - Dubai

Cilin destinacion të zgjidhni? Për ju që doni të


Arjan Konomi - Dubai

Cilin destinacion të zgjidhni? Për ju që doni të

Leri Vula dhe Sara Hoxha - Bullgari

Cilin destinacion të zgjidhni? Për ju që doni të

/News31