LIFESTYLE 4 Gusht 2023, 09:26

“Barbie” tejkalon imagjinatën, shtëpitë funerale ofrojnë arkivole rozë!

“Barbie” tejkalon imagjinatën, shtëpitë funerale

Me publikimin e filmit të shumëpërfolur “Barbie”, trendi i ngjyrës rozë ka pushtuar botën.

Mund t’ju duket çmenduri, por së fundmi edhe shtëpitë funerale tani po ofrojnë arkivole në këtë ngjyrë.

Këto arkivole janë ofruar nga shtëpitë funerale në Meksikë, El Salvador dhe në të gjithë Amerikën Latine për rreth një vit, por popullariteti i tyre është rritur që nga publikimi i suksesshëm i “Barbie” në kinema.