I biri i dha fund jetës te Senatoriumi, gjesti prekës i stilistes së njohur në ditën e tij të lindjesI riu nga Durësi, Xhino Koça, u nda nga jeta në mënyrë tragjike disa nga jeta disa muaj më parë. Ai ishte shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi, ku po trajtohej për Covid-19, teksa vendosi t’i jepte fund jetës duek u hedhur nga kati i tretë si spitalit, për arsye që ende mbeten mister.


Xhino do të festonte këtë vit 30-vjetorin e lindjes dhe familja e tij ka vendosur që ta festojë, por edhe të kujtojë të dashurin e tyre, në një mënyrë mjaft speciale. Mamaja e tij, stilistja e njohur Lira Koça, me anë të një postimi në Instagram bën me dije se familja dhe miqtë e tij do të lëshojnë 30 pëllumba dhe 30 tullumbace të bardhë drejt qiellit, si një simbol simbol te përqafimit të tyre për Xhinon. Ajo fton këdo që do të bashkohet, ditën e nesërme, në orën 17:00 tek sheshi perpara Sfinksit në Durrës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lira Koca COUTURE (@lira.koca)

/News31