GOSS-BIZ 13 Shtator 2023, 18:24

Zyrtarisht zbulohet konkurenti i parë i “Dancing With the Stars”

Zyrtarisht zbulohet konkurenti i parë i “Dancing With the

Prej pak ditësh faqja zyrtare e "DWTS Albania" ka dhënë "hints" në lidhje me personazhet e reja të sezonit të dytë të programit në Top Channel, duke na kuriozuar jo pak në lidhje me çiftet e kërcimit. 

Sigurisht, gjatë ditëve të fundit ka pasur aludime në lidhje me personazhet, po ashtu edhe për drejtuesit e spektaklit, ndërsa sot është bërë me dije zyrtarisht edhe personazhi i parë.

Në fakt bëhet fjalë për dikë që është përmendur nga mediat dhe ai është politikani i PD, Saimir Korreshi. Sipas "DWTS" ai është një prej deputetëve që njihet për batutat e tij dhe së bashku me Livian në çift, pritet të dhurojë momente mjaft të bukura, në pistën e kërcimit dhe jo vetëm. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)

Suksese! /News31