GOSS-BIZ 16 Shtator 2023, 21:35

Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing With the Stars”!

Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing With the


Sezoni i dytë në Top Channel i programit tê njohur të kërcimit "Dancing With the Stars" është në prag të nisjes, teksa ditë pas dita faqja zyrtare e saj në Instagram po zbulon disa prej konkurrentëve që do të zbresin në pistën e kërcimit. 

Kështu, deri më tani janë bërë të ditur emra si deputeti i PD, Saimir Korreshi, këngëtarja Enxhi Nasufi dhe ish-Missi, Atalanta Kërçyku, ndërsa sot është zbuluar edhe një tjetër emër i njohur. 

Bëhet fjalë për influenceren dhe bussnieswoman, Sara Karaj, e cila bëhet me dije se do jetë në krah të Erindit, fitues i disa kompeticioneve kërcimi. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)

Kujtojme se Sara është edhe nënë e dy fëmijëve, ndërsa e ka për herë të parë pjesëmarrjen në një kompeticion të tillë. Suksese! 

/News31