GOSS-BIZ 22 Maj 2023, 09:39

Zbulohet identiteti i të dashurës së Butrint Imerit!

Zbulohet identiteti i të dashurës së Butrint Imerit!

Butrint Imeri ka publikuar disa fotografi nga pushimet e tij në Meksikë, të cilat duket se po i shijon shumë. Në një prej fotove, artisti shfaqet i përqafuar me një vajzë simpatike brune. Por identitetin e saj, ai preferoi (si gjithmonë) ta mbante mister.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrintimeri)

"Iconstyle" ka zbuluar identitetin e vajzës.

E dashura e re e Butrintit është nga Venezuela dhe quhet Emily Acevedo. Ajo është vetëm 22 vjeç.

Artisti është përfolur shpesh për romancat e tij në showbiz-in shqiptar, mirëpo asnjëherë, nuk ka dashur të flasë publikisht për asnjë nga romancat e tij.