GOSS-BIZ 13 Janar 2022, 14:02

(VIDEO) Dagz i thotë “Të dua”, por reagimi i Einxhelit nuk ishte ai që pritej

(VIDEO) Dagz i thotë “Të dua”, por reagimi i Einxhelit nuk

Einxhel dhe Dj Dagz janë çifti i tretë i krijuar në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” dhe janë përfolur shumë për historinë e tyre të komplikuar.

Ndonëse në fillim, Einxhel u shfaq më e ftohtë dhe më e rezervuar ndaj Dj-it të njohur, që pas puthjes së tyre të parë, duket se ajo e ka çliruar veten duke na paraqitur një anë shumë ndryshe.

Së fundmi, teksa kanë qenë të shtrirë në krevat Arbri i ka thënë “Të dua”. Ndonëse prisnim që Einxhel t’ia kthente, ajo i ka çuditur të gjithë me reagimin. Moderatorja nuk foli, por vetëm i ka buzëqeshur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë që ajo doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” të martën, mirëpo fati ishte në anën e saj. Ajo kishte biletën e kthimit dhe u bë sërish pjesë e lojës.

/News31