GOSS-BIZ 5 Gusht 2022, 15:37

(VIDEO) Atara hodhi hapat e parë dhe Orinda e Turi nuk mund të ishin më të lumtur se kaq

(VIDEO) Atara hodhi hapat e parë dhe Orinda e Turi nuk mund të ishin

Në ndryshim nga shumë personazhe të njohura të showbiz-it shqiptar, Turjan Hysko dhe Orinda Huta, na prezantuan që pas lindjes me Atarën, që e kishin dëshiruar dhe pritur aq gjatë. Që prej datës 15 korrik të 2021-shit gjithçka rrotullet rreth saj, kështu që është normale që edhe postimet në Instagram t'i dedikohen të voglës së familjes, e cila i ka bërë të gjithë të dashurohen me pamjen e saj të ëmbël.

Së fundmi, Atara ka filluar që të hedhë dhe hapat e parë, moment të cilin ata e kanë ndarë me ndjekësit në Instagram. “Hapi i parë”, ka shkruar Turi krahas videos, të cilën e ka shpërndarë më pas dhe Orinda. “Mami po qan akoma”, ka shkruar moderatorja për këtë moment.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)