GOSS-BIZ 23 Maj 2023, 12:11

Vesa Luma shprehu një sugjerim për çiftin Kiara-Luiz dhe publiku ra në një mendje me të!

Vesa Luma shprehu një sugjerim për çiftin Kiara-Luiz dhe

Urimet për çiftin Kiara-Luiz kanë qenë të shumta pas përfundimit të rrugëtimit në Big Brother VIP Albania.

Një prej tyre është nga këngëtarja e njohur Vesa Luma e cila ka qenë këto muaj përkrahse e Luiz Ejllit. Një koment i artistes në një nga fotot e ciftit, ka marrë aprovimin e shumë ndjekësve.

 Vesa uron që çifti të bëhen sa më shpejt prindër, e madje prindër të një vajze. Sipas saj, kjo është mënyra më e mirë për të përmbyllur vitin dhe për t’i vënë vulën këtij muhabeti.

“Përmbylleni vitin tamam (me një gocë) dhe jepi vulën këtij muhabeti”- shkruan Vesa dhe komenti i saj ka marrë mbi 6000 pëlqime duke lënë të kuptohet se të gjithë ndjekësit janë dakort me mendimin e këngëtares.

Vesa Luma shprehu një sugjerim për çiftin Kiara-Luiz dhe