GOSS-BIZ 13 Janar 2022, 21:39

Vazhdon ditëlindja e Bora Zemanit! Publikohen pamjet nga festa madhështore

Vazhdon ditëlindja e Bora Zemanit! Publikohen pamjet nga festa

Më 9 janar, prezantuesja shumë e dashur Bora Zemani kishte ditindjen e 30 që mori vëmendje shumë të madhe në media. Bora e kaloi këtë ditë të veçantë në shoqërinë e familjes teksa kur u rikthye në Për'puthen një ditë më pas u përballë me dhurata e një tortë të veçantë.

Ndonëse kanë kaluar katër ditë, ditëlindja e Borës vazhdon. Sonte ajo ka organizuar një festë të madhe dhe shumë elegante.

Të ftuarit janë mbledhur në sallën e një nga hoteleve më të famshme të kryeqytetit shqiptar. Në festë janë miq dhe bashkëpunëtorë të prezantueses, shumë artistë dhe sigurisht konkurrentë e ish-konkurrentë të “Për’puthen”.

Nga pamjet e siguruar nga Prive.al duket se Bora ka zgjedhur një fustan shumë elegantë ngjyrë bojëqielli. Fustani i shkurtër dhe i ngushtë i thekson format e bukura trupore, teksa flokët ka zgjedhur t'i kapë.

Vazhdon ditëlindja e Bora Zemanit! Publikohen pamjet nga festa

Vazhdon ditëlindja e Bora Zemanit! Publikohen pamjet nga festa

Vazhdon ditëlindja e Bora Zemanit! Publikohen pamjet nga festa

 

/News31