GOSS-BIZ 14 Janar 2022, 19:05

"Vaksina jonë e lumturisë!" Miriami dhe Albani i thurin Duamit rreshtat emocionues në 2-vjetorin e lindjes

"Vaksina jonë e lumturisë!" Miriami dhe Albani i thurin

Ditën e sotme në familjen e Miriamit dhe Albanit ka festë. Djali i tyre, Duam, ka sot ditëlindjen dhe mbush 2 vjeç. E sigurisht në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonin urimet dhe fjalët e bukura për të voglin e tyre nga dy artistët.

Ata kanë ndarë në rrjetet sociale disa foto shumë të ëmbla familjare nga festa private duke i bërë Duamit dedikime mjaft emocionuese. Miriami shkruan: 

 

"Gëzuar ditëlindjen tënde të dytë drita e mamit ❤️
Do të DUAM sa të kemi frymë"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

 

Po ashtu, edhe Albani i ka bërë një dedikim të ndjerë duke e konsideruar si "vaksinën e tyre të lumturisë".

 

Gezuar 2 vjetorin i shtrenjti jone Duam! Ti ke qene vaksina jone e lumturise ne keto dy vite te veshtira dhe une e di qe dozat e tua te dashurise do te na i injektosh ne shpirt gjithe jeten ♥️

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

 

Shumë urime për Duam!

/News31