GOSS-BIZ 23 Janar 2023, 17:42

Urimi i datëlindjes së Eros Grezdës për partneren lidhet me banorin më të përfolur të "Big Brother" deri tani!

Urimi i datëlindjes së Eros Grezdës për partneren lidhet me

Eros dhe Ajsel Grezda janë një nga çiftet më të komentuar të momentit, teksa së fundmi kanë bërë me dije edhe se e kanë zyrtarizuar historinë e tyre dhe tashmë, ashtu sic i kemi quajtur edhe në fillim të lajmit, janë zoti dhe zonja Grezda. Dita e sotme është e vecantë për dyshen, teksa pikërisht Ajsel feston datëlindjen e saj dhe sigurisht, për t'ja bërë më të bukur ka menduar futbollisti, i cili ndër të tjera i ka bërë edhe një dedikim romantik partneres. 

Në fakt, dedikimi ështësa romantik, aq edhe "funny", një anë e Grezdës që nuk e dinim që ekzistonte, duke qenë se dimë pak për jetën e tij personale, ndërsa ish-lojtari i Rangers ka menduar që në urimin për Ajsel të përfshijë edhe banorin më të përfolur të "Big Brother" deri më tani, duke na treguar edhe që është fans i madh i tij. 

“Edhe 100 zemër. Të dua më shumë se Luizin,”-shkruhet në një pusullë që Ajsel e ka ndarë me ndjekësit e saj, me shumë gjasë që pusullë lulesh, teksa bashkangjitur me dedikimin ajo thotë: “Kur burri jot është më romantik nga sa e ke imagjinuar.”

Urimi i datëlindjes së Eros Grezdës për partneren lidhet me

Në fakt goxha romantik është treguar se jo shumë burra mund ta thonë këtë gjë për gratë e tyre në këtë moment. /News31