GOSS-BIZ 15 Janar 2022, 11:00

Urimi i Arjan Konomit për Borën, një “thumb” për Donaldin?

Urimi i Arjan Konomit për Borën, një “thumb” për


Ditëlindja e Bora Zemanit ka qenë kryefjala e mediave rozë këto ditë. Moderatorja festoi 30-vjetorin, mes kolegësh, miqsh e njerëzit e saj të dashur.

Madje, dhe Instagram-in e “pushtuan” postimet nga festa, e kuruar deri në detaje e ku të ftuar ishin shumë personazhe të njohur të ekranit e showbizzit.

Emisioni i pasdites“Ftesë në 5” ka sjellë disa prej mesazheve të tyre në këtë përvjetor. Mes tyre, edhe opinionisti i “Për’puthen”, Arjan Konomi, uroi moderatoren e këtij programi.

Por u duk më tepër si një thumb për historinë e mbyllur të dashurisë midis Borës dhe Donaldit.

“I kam thënë ke shpëtuar nga shumë gjëra.”- ka thënë ai, duke na bërë të kuptojmë që i referohet lidhjes së saj me banorin e “Big Brother”.

Kujtojmë që Arjani pati një reagim të ashpër, edhe kur Donaldi deklaroi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, se e konsideronte marrëdhënien me Borën të mbyllur e se po niste një romancë me Beatrix Ramosaj.

Sakaq, veç Arjanit, dedikimet e tjera për Borën kanë ardhur nga Olsa Muhameti, Aulona Musta, etj.

/News31