GOSS-BIZ 24 Janar 2023, 14:36

“Unë s’jam sekretar i Kiarës”, çfarë e bëri Luizin të revoltohej?

“Unë s’jam sekretar i Kiarës”, çfarë e

Që prej ditës së djeshme, pas deklaratës së Kristit ndaj Kiarës, duket se raporti mes tyre është lëkundur paksa. Ka qenë Luizi ai i cili si fillim u largua nga ambienti ku po bëhej diskutimi mes Kristit dhe Kiarës, e më pas ka mbajtur një qëndrim paksa më serioz ndaj moderatores.

Ndërkohë që ditën e sotme, teksa banorët po qëndronin në oborr, këngëtari është shprehur se Kiara le të vazhdojë lojën e vetme, pasi nuk na nevojë për ndihmën e atij. Madje Luizi thekson se nuk është sekretar i saj dhe nuk kanë pse t’i thonë çdo gjë që Kiara bën në shtëpi në raport më banorët e tjerë.

Gjithsesi ai përfundoi fjalën e tij duke thënë se nëse Kiara do ketë nevojë për të, do jetë gjithmonë aty.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)