GOSS-BIZ 17 Shtator 2023, 14:32

U shfaq me fustan nusërie, Sara dhe Ledri gati për dasmën e tyre?

U shfaq me fustan nusërie, Sara dhe Ledri gati për dasmën e tyre?

E veshur me një fustan të bardhë nusërie, Sara Hoxha bëri lëmsh ndjekësit pak ditë më parë.

Kaq mjaftoi që të gjithë të mendonim se së shpejti do të kemi dasmën e shumë përfolur nga dyshja Ledri-Sara.

U shfaq me fustan nusërie, Sara dhe Ledri gati për dasmën e tyre?

Po a e kanë caktuar me të vërtetë datën e martesës çifti? Duket se jo.

Burime për “Prive” bëjnë me dije se Sara ndodhej në dyqan për të provuar disa fustane të tjera dhe rastësisht ka veshur edhe atë të nusërisë.

Pra akoma nuk ka datë të ndarë për dasmë.