GOSS-BIZ 21 Nëntor 2022, 14:48

U ndërpre në mes, por a do të ketë një vazhdimësi të serialit H.O.T?

U ndërpre në mes, por a do të ketë një vazhdimësi

Vitin që lamë pas, seriali shqiptar H.O.T me regji të Bjordi Mezinit dhe producent Ermal Mamaqin, duket se tërhoqi vëmendjen e publikut të cilët shpheshherë janë interesuar nëse do të ketë një vazhdimësi të ktij projekti që u ndërpre në mes.

Jonida Vokshi, e cila është një aktoret në rolet kryesore ka zbuluar së fundmi se seriali do të rikthehet. E pyetur nga ndjekësit në Instagram, Jonida tregoi se sezoni i dytë i “H.O.T” do të vijë në vitin 2023.

U ndërpre në mes, por a do të ketë një vazhdimësi

Pjesë e këtij seriali janë një sërë emrash të njohur të ekranit si: Ermal Mamaqi, Klea Huta, Inis Gjoni, Amos Zaharia, Kastriot Çaushi, Monika Lubonja e shumë të tjerë.