GOSS-BIZ 13 Maj 2022, 09:58

U konfirmua! Diçka po ndodh mes Robert Berishës dhe Soni Malajt

 Robert Berisha ka qënë i ftuar ditën e djeshme në Top Albania Radio “Pardon my French”.

Mes shumë pyetje që Roberti u gjend ai foli dhe për bashkëpunimin e tij të rradhës në muzikë.

Me anë të një telefonate që ju bë këngëtares Soni Malaj për të konfirmuar ktë bashkëpunim mes tyre, Robert Berisha pranoi se Soni Malaj është këngëtarja që ai do të realizojë projektin e rradhës.

 

U konfirmua! Diçka po ndodh mes Robert Berishës dhe Soni Malajt

 

 

 

 

Ai tha se nëqoftëse do të gjendet një këngë shumë e mirë dhe ne na pëlqen të dyve, do të ketë.

Patjetër që do të ketë një bashkëpunim me Soni Malaj nëqoftëse jo ktë verë, ky projekt i menduar nga ne do të realizohet ka thënë ai.