GOSS-BIZ 12 Janar 2022, 18:01

Teksa të gjithë flasin për ndarjen e saj nga Donaldi, Beatrix çudit me veprimin e saj

Teksa të gjithë flasin për ndarjen e saj nga Donaldi, Beatrix

Pas spektaklit të djeshëm, një bisedë mes Donaldit e Beatrixës, ka bërë që të gjithë të mendonim se dyshja po i jepte fund lidhjes.

Në disa video të publikuara në rrjetet sociale shihej Donaldi që kërkonte që që lidhjen e tyre ta shikojnë më mirë jashtë shtëpisë dhe që të qëndronin vetëm në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Megjithatë, në videon e plotë, postuar nga faqja zyrtare, duket se biseda është mbyllur ashtu siç nuk pritej. Teksa diskutonim, Beatrix iu afrua për ta puthur, e më pas qëndruan disa minuta të përqafuar.

Kështu, duket se ajo tregoi se nuk dëshiron që t’i japin fund romancës.

Megjithatë, na mbetet të presim të shohim se ç’drejtim do të marrë marrëdhënia.

/News31