GOSS-BIZ 24 Maj 2023, 18:27

Të gjithë meritojmë të kemi në punë një kolege si Margot Robbie!

Të gjithë meritojmë të kemi në punë një

Filmi "Barbie" pritet të dalë shumë shpejt në kinema, më saktësisht më 21 korrik. teksa adhuruesit e kukullës ikonike mezi presin të shohin portretezimin e saj nga Margot Robbie dhe të Ryan Gossling si Ken, ndërsa për projekti kinematografik do jetë edhe më i vecantë pasi pjesë e tij do jetë me një rol dhe një këngë, Dua Lipa. 

Por le të mbetemi një sekondë tek dyshja protagoniste, teksa në një intervistë të fundit për "Vogue", aktorët e famshëm kanë treguar më shumë detaje në lidhje me bashkëpunimin e tyre për filmin. Ryan tha se merita që ai e pati të lehtë të futej në rol ka qenë e gjitha e koleges së tij, Margot, e cila mesa duket paska zgjedhur një mënyrë shumë të bukur për ta motivuar. 

Nuk është aspak e lehtë të vish në ekranin e kinemasë me një rol si Ken, pa e ditur se c'të presësh për tij, megjithatë Gosling tregoi se si Robbie e ndihmoi:

“Ajo nisi që të linte dhurata me paketim dhe fjongo rozë, ku shkruhej: “Nga Barbie për Ken”. Jo vetëm një apo dy herë, por çdo ditë gjatë xhirimeve. Të gjitha lidheshin me plazhin, sepse puna e Ken ishte në plazh”.
 

Vetë Margot tha se qëllimi i saj ishte të "zgjonte" Ken-in brenda Ryan dhe mesa duket ja ka arritur me shumë sukses, ndërsa sipas aktores australiane, ai që do të shohim te “Barbie” është versioni më i mirë i Ryan Gosling në ekran.

Pra me pak fjalë, kolegia që meritojmë të gjithë! /News31