GOSS-BIZ 21 Maj 2023, 18:11

Tani që BBV përfundoi, Olta Gixhari tregon një të vërtetë të madhe që lidhet me Luizin

Tani që BBV përfundoi, Olta Gixhari tregon një të

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e fundit e Big Brother Vip Albania. Tani që ky edicion përfundoi "zyrtarisht", Olta Gixhari ka bërë një "rezyme" të rrugëtimit të saj.

Aktorja e ka cilësuar si eksperiencën më të çmendur e më të bukur të jetës së saj. Pasi ka falenderuar çdo njeri që e ka përkrahur, madje edhe ata që e kanë urryer, rrëfimin e saj ajo e mbyll me një të "vërtetë të madhe".

Olta i dedikon disa rrjeshta Luizit duke u shprehur se pa praninë e tij, rrugëtimi i saj nuk do të kishte qenë njësoj. Ajo shpreh kënaqësinë që "lufta" e saj ishte kundër tij.

Shkrimin e plotë të Oltës e gjeni më poshtë.

"Ja dhe BB zyrtarish mbaroi! Faleminderit me zemer publik i dashur per mbeshtetjen,komentet,sygjerimet, perqafimet dhe vemendjen qe me keni kushtuar.Faleminderit dhe ju qe me stoicizem me urryet deri diten e fundit,faleminderit qe u perfshite kaq shume❤️

Do ta ruaj gjate ne mendjen time si nje eksperienc te cmuar,ku perjetova emocione te medha lot,zhgenjim,gezim,te papritura e surpriza.Ju kerkoj ndjes per cdo here qe e kam kaluar masen????????

Faleminderit stafit te panumurt qe u kujdesen per ne pa kursyer veten e tyre. Faleminderit @[email protected] @arbanao @eduartgrishaj @lorinamixha qe me bete pjese te eksperiences me te cmendur e me te bukur te jetes sime,Faleminderit qe me duruat.

Ky ishte BB qe theu cdo rekord shikueshmerie, disa do ta mbajne mend si bigu i Luizit dhe Oltes disa Luizit e Kiares disa bigu i Luizit! Dhe po tani qe cdo gje mori fund dua te them nje te vertet te madhe,me ka permendur cdo dite ne shtepi pasi une ika,sot dua une te t’them dy fjale,aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njejte,ti ma ke veshtirsuar dhe ma ke zbukuruar rrugetimin tim! Ishte kenaqesi te “luftoja” kunder teje.

Ju dua shume
Shihemi ne projekte te tjera???? jashte kuadrit te lojes qe sot e tutje".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)