GOSS-BIZ 23 Maj 2023, 21:03

Surpriza e Ylli Limanit, zgjedh modelen e njohur 63-vjeçare si protagoniste të klipit të tij

Surpriza e Ylli Limanit, zgjedh modelen e njohur 63-vjeçare si

Sic ka bërë me dije ditët e fundit, Ylli Limani ka gati projektin e ri muzikor, i cili pritet të publikohet shumë shpejtë Përvec disa detajeve nga kënga e re, si një pjesë të tekstit, një copëz nga muzika dhe datën zyrtare të publikimit, më 26 maj, artisti ka zgjedhur të na tregojë edhe protagonisten e klipit, që është shumë ndryshe nga cdo herë tjetër. 

Kështu, Ylli ka zgjedhur që ta shoqërojë në videoklip modelja shumë e njohur, 63-vjecarja Ingle Ladd. Këtë ai e ka bërë nëpërmjet një postimi në Instagram, ku shfaqet së bashku me modelen, e cila gjatë karrierës së saj ka qenë edhe imazh i shumë markave të njohura.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Më së shumti Ladd njihet si imazhi i Gucci-it, ndërsa sa i takon këngës së Yllit, titulli është ‘’U kry’’ ndërsa 26 maji është zgjedhur si datë për ta prezantuar për publikun.

/News31