GOSS-BIZ 24 Mars 2023, 12:20

Si reagoi Kiara pasi Luizi i tregoi se në trup ka një tatuazh, dedikuar një vajze tjetër

Si reagoi Kiara pasi Luizi i tregoi se në trup ka një tatuazh,

Tanimë të gjithë e dimë pasionin e madh të Luiz Ejllit për tatuazhet. Në trup ai ka disa të tilla dhe madje dy më të fundit I bëri pak javë më parë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Njëri prej tyre ishte dedikim për Kiarën, duke gdhendur firmën e saj.

Së fundmi në një diskutim me moderatoren, Luizi I ka treguar një “sekret”. Ai ka zbuluar se aty ku tani ndodhet tatuazhi I tribalit, dikur ka qenë një dedikim për një vajzë tjetër.

Kiara e habitur ju përgjigj:

“E paske bërë rrugë ti”.

Mënjeherë artisti ju justifikua me faktorin moshë duke I thënë se ka qenë shumë I ri, rreth 20 vjec.

Megjithatë, cifti vendosën që pasi të dalin nga shtëpia e BBVA do ta diskutojnë sërish dhe Luizi do t’ia tregojë emrin e plotë të vajzës.