GOSS-BIZ 12 Janar 2022, 11:04

Shtatzënë për herë të dytë? Postimi i Adelina Tahirit ngre dyshime

Shtatzënë për herë të dytë? Postimi i Adelina

Adelina Tahiri ndodhet në Stamboll, prej nga ka ndarë foto e video me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi ajo postoi disa foto në llogarinë  e saj në Instagram teksa po shijonte një darkë.

Por, shumë nga ndjekësit e saj po i uronin asaj një shtatzëni të mbarë dhe ishte mbishkrimi i saj ajo që ngriti dyshimet.

Në postimin e saj me katër fotografi ajo shkroi, “Me Lajme te mira ????”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)

 

Ndjekësit e këngëtares në rrjete sociale, e dinë tashmë se ajo shpeshherë ka shprehur dëshirën të ketë edhe një fëmijë të dytë më bashkëshortin e saj.

Shtatzënë për herë të dytë? Postimi i Adelina

Mirëpo, sa i përket aludimeve për një shtatzëni ajo akoma nuk ka reaguar dhe lajmi i mirë mund të jetë edhe ndonjë këngë e re.

/News31