GOSS-BIZ 13 Maj 2022, 11:07

Rita Ora shfaqet më e dashuruar se kurrë krah regjisorit të famshëm

 Rita Ora ka ditur gjithmonë si të sjellë stile të veçanta në mënyrën e të veshurit.

Nga ana tjetër prej kohësh këngëtarja është përfolur për lidhjen e saj të dashurisë me regjisorin e famshëm Taika Waititi, të cilën ajo ka vendosur ta mbajë larg larg të gjithëve duke e shijuar vetëm për vete.

Së fundmi ajo është parë mahnitëse, e veshur me një fustan të gjatë të zi dhe një xhaketë të gjatë të zezë, teksa po darkonte së bashku me të dashurin e saj Taikën dhe disa miq të tyre.

Rita Ora shfaqet më e dashuruar se kurrë krah regjisorit të

 

 

Ata dukeshin të lumtur dhe të dashuruar krah njeri-tjetrit.

Rita Ora shfaqet më e dashuruar se kurrë krah regjisorit të

 

 

Kujtojmë se çifti janë në një lidhje që në shkurt të vitit të kaluar, ndërsa këngëtarja po xhironte “The Voice of Australia.