GOSS-BIZ 19 Shtator 2023, 20:51

Rihanna dhe Asap Rocky i prezantojnë publikut fëmijët e tyre, zbulojnë portretin e djalit të vogël për herë të parë!

Rihanna dhe Asap Rocky i prezantojnë publikut fëmijët e tyre,

Rihanna dhe A$AP Rocky kanë vendosur së fundmi të prezantojnë familjen e tyre të plotë, për fansat dhe gjithë publikun, teksa kanë pozuar për disa foto ku shfaqen jo vetëm me djalin 16 muajsh, RZA, por edhe me të porsalindurin, Riot Rose, teksa i kanë zbuluar edhe portretin për herë të parë. 

Këngëtarja 35-vjecare dhe partneri i saj, reperi 34-vjecar, pozuan dhe më pas postuan në rrjetet e tyre sociale disa momente ku shfaqeshin me të dy djemtë, ndërsa "familja e madhe" duket mjaft e lumtur dhe e mbushur me dashuri. 

Në njërën prej fotove Rihanna mban fëmijën Riot ndërsa Rocky mban RZA mbi supet e tij, ndërsa gjithashtu shfaqen edhe duke mbajtur të porsalindurin e saj vetëm teksa mbështetet pas një makine.

Rihanna dhe Asap Rocky i prezantojnë publikut fëmijët e tyre,

Rihanna dhe Asap Rocky i prezantojnë publikut fëmijët e tyre,

Rihanna dhe Asap Rocky i prezantojnë publikut fëmijët e tyre,

Rihanna dhe Asap Rocky i prezantojnë publikut fëmijët e tyre,

/News31